seria poradnikowa, Kanada, 2012, 39 x 55

Cudotwórcy - kupno, sprzedaż

Jonathan i Drew Scottowie są mocno zapracowani. Tym razem popularni bliźniacy pomogą nie tylko sprzedać stare mieszkanie, ale także kupić i wyremontować nowe. Bracia zrobią to oczywiście na swój unikalny sposób.

Założyciele Scott Real Estate Inc. kupują setki domów i mieszkań rocznie. Już w wieku 18 lat nabyli swój pierwszy dom, odnowili go i sprzedali z ogromnym zyskiem. Ze swojej pasji uczynili zawód i sposób na życie. Za pomocą CGI, czyli komputerowo generowanych obrazów, dekoratorzy pokazują potencjalnym kupcom, jak w przyszłości może wyglądać nabywana przez nich nieruchomość.

W każdym odcinku bracia Scott wspierają bohaterów w przygotowaniu mieszkania do sprzedaży, a jednocześnie szukają dla nich nowej nieruchomości. Pomagają m.in. Julie i Blake'owi, którzy wraz z trójką dzieci poszukują większego domu. Widzowie poznają także Cristal i Scotta oraz ich dwójkę dzieci, królika, psa i kurczaka. Ta gromadka też potrzebuje nowego lokum. Z kolei Terri i Paul muszą sprzedać dom, żeby opłacić drogą szkołę synów.

UDOSTĘPNIJ:

Prowadzący

Jonathan i Drew Scott

Jonathan i Drew Scott są ekspertami rynku nieruchomości i gospodarzami... więcej »