⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Cudotwórcy - kupno, sprzedaż

Cudotwórcy - kupno, sprzedaż

Jak korzystnie sprzedać mieszkanie i kupić nowe? Jak wyremontować zaniedbany dom? Radzą bracia Scott - cudotwórcy w dziedzinie nieruchomości.

Energicznych braci Scott - Jonathana i Drew  - widzom Domo+ nie  trzeba przedstawiać. Są doskonale znani z wielosezonowych serii „Cudotwórcy” i „Cudotwórcy: brat kontra brat”. Tym razem sympatyczni bliźniacy pomogą bohaterom programu nie tylko sprzedać mieszkanie, ale też kupić i wyremontować kolejne. Udowodnią, że często warto zainwestować pieniądze w remont nieruchomości, która na pierwszy rzut oka jest odstręczająca i niefunkcjonalna, za to ma relatywnie niską cenę. Za pomocą CGI, czyli komputerowo generowanych obrazów, pokażą, jak może wyglądać w przyszłości, po zmianie układu pomieszczeń, wyburzeniu niektórych ścian działowych, doborze innych kolorów, mebli i dodatków.

W każdym odcinku bracia Scott wspierają bohaterów najpierw w przygotowaniu swojego starego mieszkania do sprzedaży, tak, żeby uzyskać za nie jak najlepszą cenę. Jednocześnie szukają nowej nieruchomości, którą można korzystnie kupić i wyremontować.

Serie: