⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Cudotwórcy

Cudotwórcy

Jak wyremontować zaniedbany dom, żeby wyglądał jak milion dolarów? Bracia Scott to potrafią, są przecież Cudotwórcami.

Flagowa seria braci Scott – Jonathana i Drew. Sympatyczni bliźniacy są ekspertami rynku nieruchomości i specjalistami od urządzania wnętrz. Mieszkają w Kanadzie i prowadzą firmę Scott Real Estate Inc. Swój pierwszy dom kupili jako 18-latkowie. Odnowili go i sprzedali z zyskiem. Od tamtej pory tak zarabiają na życie. Zajmują się też doradztwem i pośrednictwem w handlu nieruchomościami.

W każdym odcinku programu poznajemy jedną rodzinę, która chce kupić dom. Ma już upatrzoną okolicę i sprecyzowane oczekiwania, które na ogół są znacznie większe od posiadanego budżetu. Za taką kwotę po prostu nie da się kupić zadbanego domu w dobrej dzielnicy. Trzeba poszukać czegoś do remontu. Do akcji wkraczają bracia Scott. Szukają domu, który owszem, wymaga pracy i nakładów finansowych, ale ma potencjał. Po remoncie, czasem niewielkiej przebudowie i gruntownej zmianie wystroju będzie wyglądał jak ten wymarzony i znacznie zyska na wartości.

Bracia prezentują bohaterom odcinka wytypowane nieruchomości. Na ogół potencjalni kupcy są mocno rozczarowani – marzyli o pięknej willi, a pokazuje im się ruderę. Aby ich przekonać, że zaniedbany i niefunkcjonalny dom może wyglądać inaczej, bracia Scott posługują się komputerową wizualizacją. Sporządzają kosztorys i harmonogram remontu i pomagają bohaterom w podjęciu decyzji o kupnie. Zaraz po transakcji biorą się do pracy. Na efekty metamorfozy trzeba trochę poczekać. Budżet jest napięty, a terminy krótkie, bo bohaterowie muszą szybko się przeprowadzić. Są wielkie emocje, ciężka praca i chwile zwątpienia, ale rekompensuje je efekt końcowy. Zobacz, jak pracują Cudotwórcy!     

 

Prowadzący

Jonathan i Drew Scott
Jonathan i Drew Scott

Jonathan i Drew Scott są ekspertami rynku nieruchomości i gospodarzami... więcej »

Serie: