⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria poradnikowa, USA, 2012, 12 x 45

Bezczelnie perfekcyjny 7

W siódmej serii programu przed Jeffem Lewisem staną nowe wyzwania. Ekscentryczny szef będzie musiał zmierzyć się m.in. z urlopem macierzyńskim Jenni. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

Jeff Lewis jest jedną z najbardziej barwnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Właściwie jest przerażający i to nie tylko dlatego, że ma swoich pracowników za nic, zabiera medium na spotkanie biznesowe i posyła kota na akupunkturę... Jeff jednocześnie sprzedaje i kupuje kilka wartych miliony dolarów rezydencji, ma kilka kredytów do spłacenia i zdaje się nic sobie z tego nie robić. Wszystko dzięki żyłce do interesów i duszy hazardzisty. W wygenerowaniu wielomilionowych zysków pomaga mu zespół pracowników, z których każdy ma swoje zadanie. Jeff kupuje podupadłe nieruchomości, remontuje je i sprzedaje dla zysku. To fakt, ma talent, ale niestety, jak sam przyznaje, cierpi na nerwicę natręctw, jest neurotykiem i niełatwo z nim pracować, czego doświadczają każdego dnia jego lojalni pracownicy.

W siódmym sezonie okazuje się, że Jenni jest w ciąży, a Jeff musi zastanowić się, kto ją zastąpi. W poszczególnych odcinkach Jeff i jego ekipa pomogą m.in. George'owi Eadsowi, aktorowi znanemu z serialu "CSI", który chce przemodelować swój dom w Hollywood. Wesprze także przyjaciółkę Jeanne Shaw, która chce, żeby poleciał z nią do Nashville w celu kupienia nowego domu.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Bezczelnie perfekcyjny Bezczelnie perfekcyjny

Prowadzący

Jeff Lewis

Jeff Lewis uważany jest za jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem... więcej »