⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria reality, USA, 2012, 12 x 60

Bezczelnie perfekcyjny 6

W 6. serii programu Jeff Lewis i jego ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupi się na własnym domu i budowaniu rodziny ze swoim partnerem. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

Jeff Lewis jest jedną z najbardziej barwnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Właściwie jest przerażający i to nie tylko dlatego, że ma swoich pracowników za nic, zabiera medium na spotkanie biznesowe i posyła kota na akupunkturę... Jeff jednocześnie sprzedaje i kupuje kilka wartych miliony dolarów rezydencji, ma kilka kredytów do spłacenia i zdaje się nic sobie z tego nie robić. Wszystko dzięki żyłce do interesów i duszy hazardzisty. W wygenerowaniu wielomilionowych zysków pomaga mu zespół pracowników, z których każdy ma swoje zadanie. Jeff kupuje podupadłe nieruchomości, remontuje je i sprzedaje dla zysku. To fakt, ma talent, ale niestety, jak sam przyznaje, cierpi na nerwicę natręctw, jest neurotykiem i niełatwo z nim pracować, czego doświadczają każdego dnia jego lojalni pracownicy.

W szóstej serii Jeff i jego partner życiowy Gage Edward zaczną poszukiwania domu, w którym będą planować założenie rodziny. Ich wymarzony dom w Gramercy zmienia się w koszmar na jawie. Dodatkowo problemy z nieruchomością w poważny sposób wpływają na ich związek. Z kolei asystentka Jeffa Jenni planuje ślub, co zmusza ją do przerzucenia części obowiązków na szefa. Jednak Jeff postanawia nie zostawiać nic przypadkowi i decyduje się wesprzeć Jenni w przygotowania do najważniejszego dnia w jej życiu.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Bezczelnie perfekcyjny Bezczelnie perfekcyjny

Prowadzący

Jeff Lewis

Jeff Lewis uważany jest za jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem... więcej »