⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Bezczelnie perfekcyjny 5
seria reality, USA, 2011, 11 x 26

Bezczelnie perfekcyjny 5

W 5. serii programu Jeff Lewis i jego nowa ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupia się na rozbudowie swojej firmy i zaspokajaniu nieruchomościowych pragnień nawet najbardziej wymagających klientów. Na współpracowników Jeffa czeka nowa porcja krzyków, histerii i besztania...

Jeff Lewis jest jedną z najbardziej barwnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Właściwie jest przerażający i to nie tylko dlatego, że ma swoich pracowników za nic, zabiera medium na spotkanie biznesowe i posyła kota na akupunkturę... Jeff jednocześnie sprzedaje i kupuje kilka wartych miliony dolarów rezydencji, ma kilka kredytów do spłacenia i zdaje się nic sobie z tego nie robić. Wszystko dzięki żyłce do interesów i duszy hazardzisty. W wygenerowaniu wielomilionowych zysków pomaga mu zespół pracowników, z których każdy ma swoje zadanie. Wśród nich są m. in. Sarah - szwagierka Jeffa, będąca jednocześnie jego asystentką i ukochana sprzątaczka Zoila. W piątej serii Jeff będzie zmuszony zwolnić Trace'a Jamesa Lehnhoffa, za to do jego ekipy dołączy Gage. Młodszy o 14 lat od Jeffa jest nie tylko business managerem, ale prywatnie też chłopakiem szefa.

Ta galeria osobliwości pomaga Jeffowi osiągnąć jego cele, a on sam bez wątpienia dodaje pikanterii ich codziennej pracy. Jeff kupuje podupadłe nieruchomości, remontuje je i sprzedaje dla zysku. To fakt, ma talent, ale niestety, jak sam przyznaje, cierpi na nerwicę natręctw, jest neurotykiem i niełatwo z nim pracować, czego doświadczają każdego dnia jego lojalni pracownicy.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Bezczelnie perfekcyjny Bezczelnie perfekcyjny

Prowadzący

Jeff Lewis

Jeff Lewis uważany jest za jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem... więcej »