⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Bezczelnie perfekcyjny

Bezczelnie perfekcyjny

Efektowne metamorfozy wnętrz, ekscentryczny prowadzący, milionowe transakcje i wielkie emocje – w tej amerykańskiej serii znajdziesz to wszystko!

Autorska seria Jeffa Lewisa, który od 25 lat działa na rynku nieruchomości w Los Angeles. Jest znany nie tylko jako skuteczny biznesmen i utalentowany projektant wnętrz, ale też barwna i kontrowersyjna postać. Seria „Bezczelnie perfekcyjny” opiera właśnie się na nietuzinkowej osobowości prowadzącego.

Jeff Lewis otwarcie przyznaje, że jest neurotykiem, perfekcjonistą i cierpli na nerwicę natręctw. Oględnie mówiąc, ma trudny charakter. W programie pokazane są jego relacje z zespołem współpracowników, którzy mimo rozlicznych napięć trwają przy swoim szefie. Najdłużej towarzyszą mu: asystentka Jenni Pulos, sprzątaczka Zoila Chavez i były narzeczony, wspólnik - Ryan Bron. W swoim sztabie Jeff ma także śmieciarza, terapeutę i osobistego trenera. W piątym sezonie do zespołu dołącza nowy partner Jeffa – Gage Edward. Oprócz spektakularnych metamorfoz wnętrz i kulis zawierania milionowych transakcji na kalifornijskim rynku nieruchomości, obserwujemy osobiste perypetie Jeffa i ludzi z jego zespołu, jesteśmy świadkami przygotowań do ślubu, konfliktów, rozstań i powrotów. Widzimy, jak Jeff kupuje zaniedbane lub pozbawione charakteru nieruchomości, remontuje je, urządza zgodnie z kalifornijskim szykiem i sprzedaje z dużym zyskiem. Dużo ryzykuje, zaciąga wysokie kredyty i balansuje na krawędzi opłacalności, ale per saldo wychodzi na swoje.

 

Prowadzący

Jeff Lewis
Jeff Lewis

Jeff Lewis uważany jest za jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem... więcej »

Serie: