Polskie wnętrza

Polskie wnętrza

W DOMO+ pokazujemy serię Dom & Wnętrze według Ewy Mierzejewskiej. Oryginalnie i stylowo urządzone polskie domy i mieszkania mogą być wspaniałą inspiracją dla każdego. Widzowie poznają najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz i efekty pracy zdolnych projektantów, zobaczą designerskie meble, niebanalne zestawienia i pomysłowe dodatki.

W każdym odcinku są pokazane zostaną dwa miejsca - domy lub mieszkania - urządzone w podobnym stylu, ale przy zastosowaniu różnych środków. Widzowie przekonają się, że upragniony efekt można osiągnąć na wiele sposobów. Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna magazynu "Dom & Wnętrze", porozmawia z twórcami najciekawszych polskich wnętrz - ich właścicielami i architektami. Jak udało im się stworzyć niebanalną przestrzeń? Czy jest taka, jak sobie wymarzyli i zaplanowali? Czy jest funkcjonalna i sprawdza się w codziennym życiu?

W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą m.in. domy będące hołdem dla tradycji, dobrego rzemiosła i starannie dobranych materiałów wykończeniowych, mieszkania urządzone w czarno-białej tonacji, wzbogaconej o jaskrawe, barwne dodatki, wnętrza, w których klasyka zyskała nowe oblicze oraz mieszkania urządzone w stylu vintage.Choć większość prezentowanych wnętrz ma wyższy standard, program może być źródłem inspiracji dla wszystkich widzów, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem i metrażem. Pokazane w nim zostaną m.in. pomysły na dekoracje, które urozmaicają wystrój, tworzą określony klimat i przyciągają uwagę. Jako podsumowanie każdego odcinka pokazane zostaną konkretne przedmioty, potrzebne do urządzenia wnętrza w określonym stylu.

UDOSTĘPNIJ: