⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

seria reality, Wlk. Brytania, 2006, 5 x 45

Ann Maurice - dekoratorzy na start

Tysiące zgłoszeń - tylko jeden zwycięzca! Ann Maurice poszukuje najlepszych w Wielkiej Brytanii projektantów wnętrz-amatorów, aby sprawdzić ich umiejętności. Będą walczyć o 25.000 funtów, które pomogą zwycięzcy w uruchomieniu własnej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Dodatkową nagrodą jest szkolenie u samej Ann Maurice i wsparcie Real Homes Magazine

W pierwszym odcinku widzowie poznają finałową dziewiątkę, która będzie walczyć o główną nagrodę pod czujnym okiem gospodyni programu. W kolejnych odcinkach uczestnicy programu będą zmagać się z wyznaczonymi przez Ann zadaniami i zaciekłą konkurencją. Ich zadaniem będą nie tylko prace we wnętrzach, ale również zadania biznesowe mające na celu sprzedanie ich usług na trudnym londyńskim rynku. Będą dokonywać transformacji salonów, sypialni, łazienek, ogrodów, a w końcu i całych domów, licząc się z niewielkim budżetem, który mają do dyspozycji. Według Ann finalista powinien być estetą i jednocześnie musi posiadać umiejętności biznesowe takie jak łatwość komunikowania i dobra organizacja pracy.

"Ten projekt to nie bułka z masłem. Szukam naprawdę wyjątkowej osoby" - ostrzega Ann Maurice, której w programie towarzyszyć będą architekt wnętrz Gordon Whistance, specjalista od rynku nieruchomości Gary McCausland, kolorystka Naomi Weaver i bardzo bezpośredni w wyrażaniu swoich opinii multimilioner Duncan Bannatyne.

Ann Maurice, projektantka wnętrz i ekspertka rynku nieruchomości, pochodzi z Kalifornii. Program "Zaklinacze wnętrz", w którym pomagała Anglikom w sprzedaży domów, udzielając im prostych rad, przyniósł jej międzynarodową sławę i pozycję wybitnego znawcy dziedziny aranżacji wnętrz. Poza prowadzeniem programów telewizyjnych Ann jest autorką 6 książek, współpracuje też z Real Homes Magazine. Jest właścicielką 3 domów, z których każdy urządzony jest w innym stylu.

UDOSTĘPNIJ:

Prowadzący

Ann Maurice

Projektantka wnętrz, specjalistka od home stagingu i rynku nieruchomości,... więcej »