⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Domo+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.
Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ambroży Price zostaje dekoratorem
seria poradnikowa, Kanada, 2008, 13x30

Ambroży Price zostaje dekoratorem

Młody projektant z Nowej Fundlandii pragnie zostać "kanadyjską Marthą Stewart". Wyjeżdża do Toronto, by uczyć się od najlepszych designerów świata. Każdy odcinek programu to nowe dekoratorskie wyzwanie i kolejny krok do wielkiej kariery.

Ambroży Price jest ambitnym, młodym projektantem z małej miejscowości Fortune w Nowej Fundlandii, w Kanadzie. Chłopak jest nastawiony na sukces i mocno wierzy w swoje możliwości. Marzy, by jego nazwisko stało się znaną marką na dekoratorskim rynku. Oczywiście droga na szczyt wymaga ogromu pracy. W trzynastu odcinkach programu widzowie zobaczą z jak wielką determinacją Ambroży dąży do celu. A przy okazji wzbogacą swoją wiedzę na temat projektowania, bo jego nauczycielami będą najlepsi z najlepszych. Do zadań Ambrożego należeć będzie m.in. przygotowanie wystawy sklepowej, udekorowanie tortu, zaprojektowanie idealnego ogrodu. Wcieli się on także w rolę śmiałego projektanta draperii. Podróż do Toronto będzie dla Ambrożego nie tylko wielkim krokiem na przód w jego designerskiej karierze, ale też pozwoli mu odkryć jego prawdziwe pragnienia.

Ambroży Price dorastał w rybackiej wiosce Fortune na Nowej Fundlandii. Już w dzieciństwie mama angażowała go do pomocy przy dekorowaniu domu. Jego kariera telewizyjna zaczęła się w 2006 roku, gdy wziął udział w programie "Designer Superstar Challenge". Zajął piąte miejsce. Zaraz po tym zaoferowano mu poprowadzenie autorskiego programu. Ambroży szczerze wierzy w moc pozytywnego myślenia. Swoim programem udowadnia, że zawsze należy pozostać wiernym sobie i dążyć do realizacji marzeń.

UDOSTĘPNIJ: