seria dokumentalna, Kanada, 2007, 13 x 30

Agent w wielkim mieście

Brad J Lamb jest brokerem działającym na rynku nieruchomości w Ameryce Północnej. Prowadzi firmę Brad J Lamb Realny Inc., która jest jedną z największych tamtejszych agencji nieruchomości. Twórcy serii dokumentalnej "Agent w wielkim mieście" postanowili przyjrzeć się, na czym polega praca człowieka, który obraca milionami dolarów.

Lamb jest osobą bardzo ambitną i profesjonalną, w swoim zespole zatrudnia ludzi o podobnych cechach, bo to gwarantuje sukces. Jego celem jest osiąganie zysków i utrzymywanie pozycji lidera na mocno konkurencyjnym rynku nieruchomości. Firma Brada, którego śmiało można nazwać "grubą rybą", zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości, inwestycjami i deweloperką. Dni pracy bohatera wypełnione są spotkaniami z członkami Rady Miasta, prawnikami, architektami i pośrednikami handlu nieruchomościami. Spotkania z "detalicznymi" klientami właściciel spółki zostawił swoim pracownikom.

"Agent w wielkim mieście" to doskonała okazja dla widzów do podejrzenia, jak działa prawdziwy potentat nieruchomości, jakimi prawami rządzi się świat wielkich pieniędzy i co stanowi o atrakcyjności tej ciężkiej i stresującej pracy. Firma Brad J Lamb Realny Inc. w 2007 roku sprzedała ponad 2000 mieszkań za łączną sumę ponad 800 milionów dolarów, a od 1988 roku kwota ta wyniosła ponad 4 miliardy dolarów.

UDOSTĘPNIJ:
WSZYSTKO O PROGRAMIE Agent w wielkim mieście Agent w wielkim mieście