Aby wypowiedzieć się na Forum, zaloguj się. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Mieszkanie od dewelopera

Nanako / postów: 18
29.06.2017 19:01

Dla mnie jak ktoś chce kupić na lata to inna opcja nie wchodzi w grę niż zakup od dewelopera, szczególnie w Warszawie jest bardzo dużo ciekawych opcji w dobrych cenach. Przykład na Grójecka 216 deweloper Grupo Lar (znany i bardzo wysoko oceniany) buduje kolejny budynek. Sam nie wiem czy nie pomyśleć o zakupie i wynajmowaniu studentom, lokalizacja na pewno dobra dla studentów Uniwersytetu Medycznego.

chrom / postów: 59
01.09.2016 19:59

my szukamy z mężem na Pomorzu, zeby je oddać potem pod wynajem dla turystów a potem może sami się przeprowadzimy jak trochę kredyt spłacimy. teraz jeszcze pomieszkamy w domu z rodzicami. ale piękne mieszkanko znaleźliśmy - apartamenty w Rowach, niedaleko Łeby i Ustki, bardzo ładna okolica, no i standard apartamentu naprawdę się opłacało http://www.apartamentyrowy.pl/

koli / postów: 7
07.07.2016 22:46

Jakby ktoś z Was był z woj. warmińsko-mazurskiego, to rzućcie okiem na ofertę http://www.ciechbud-dzialdowo.pl/oferta/ - firma dysponuje odpowiednim sprzętem i dobrą kadrą inżynieryjną.

sylwia4012 / postów: 14
09.05.2016 12:06

W Warszawie raczej nie ma problemów ze znalezieniem mieszkania tym bardziej w tych czasach. Można uzyskać pomoc od deweloperów, poszukać na własną rękę. Sporo ogłoszeń jest na Mieszkanie24.com . Polecam dla zainteresowanych kupnem mieszkania. Można też sie skontaktować telefonicznie tel 22 403 44 33

koli / postów: 7
30.08.2015 15:58

Najlepiej wypytać wcześniej osób, które już są właścicielami mieszkania nabytego od danego dewelopera, na forach nie szukaj opinii, nie wszystkie będą wiarygodne. A to inwestycja na całe życie wiec decyzja musi być przemyslana.

brzozama / postów: 8
03.08.2015 11:44

jeśli ważna jest dla Ciebie lokalizacja, to ostatnio na wspomnianej niżej stronie pojawiła się ciekawa oferta na Ochocie - kameralny apartamentowiec Lirowa

leihla37 / postów: 7
30.07.2015 16:49

Sprawdzonych firm jest wiele. Zamiast nazwą developera lepiej sugerować się ceną, lokalizacją. Developerow w dużych miastach jest wielu.

30.07.2015 10:18

Ja też korzystam z tego portalu, mamy teraz z mężem na oku kilka mieszkań w centrum i możemy sobie swobodnie porównywać oferty. BTw., coś jest na rzeczy z tą Białołęką. Coraz więcej moich znajomych szuka mieszkania w tej okolicy

lowcamigdalow / postów: 5
28.07.2015 14:54

linka wrzucić nie mogę, chyba jestem niewiarygodny :D no ale nieważne, natomiast inwestycja nazywa się Viva Garden, do ogladania polecam nieruchomosci com pl , aktualizuja na biezaco dostepnosc lokali i od razu w jednym miejscu masz duzo innych opcji mieszkaniowych... ale tę vivę to z czystym sumieniem mogę polecić, bo ją obejrzeliśmy wzdluz i wszerz

lowcamigdalow / postów: 5
28.07.2015 14:49

ja z żoną byłem o włos o zakup mieszkania na białołęce, w końcu zdecydowaliśmy się na działkę i na razie siedzimy na głowie rodzicom ale w perspektywie mamy swój dom ogródek itd. Ale to jest sprawdzone, wyglądało naprawdę fajnie, może i Wam się spodoba. Z tego co widzę to mdm też to obejmuje, najlepiej sprawdźcie sami co i jak. zaraz wrzucę tę ofertę o której mowa, tylko poszperam.

biedronka1212 / postów: 3
28.07.2015 13:32

No my szukamy czegoś na Białołęce trzypokojowego i najlepiej też w Mdm

28.07.2015 13:16

Jakieś szczególne wymagania? Ciężko doradzać hipotetycznie, bez konkretów takich jak np. metraż. Sama przyglądałam się ostatnio inwestycji Ogrody Włochy - spokojna okolica, a mieszkania dostępne również w MdM.

biedronka1212 / postów: 3
22.07.2015 13:18

Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania od dewelopera w Warszawie lub okolicach. Może mógłby ktoś z Was polecić jakąś sprawdzoną firmę ?