Aby wypowiedzieć się na Forum, zaloguj się. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Meble kuchenne

17.03.2017 12:06

Zależy jaka mamy kuchnie dużą :) moja jest nieduża i praktycznie jestem zadowolona z niej. teraz mam mały remont malowanie itd więc szukam właśnie mebli :0 chciałam kupic nowoczesne i niedrogo. Wiele sklepów już odwiedziłam ale w jednym znalazłam fajne meble kuchenne http://homlando.com/ jasne akurat takich szukam. A przede wszystkim nie są drogie.

robi.mag / postów: 22
06.02.2017 10:37

Wydaję mi się, że równie ważne jak meble oraz wyposażenie kuchni jest oświetlenie. Wiadomo, dobrze jest kiedy pasuje do aranżacji, ale ważniejsza jest jego funkcjonalność i bezpieczeństwo. Najlepiej zrobić 3 rodzaje oświetleń: centralne, zadaniowe (np. umieszczone nad blatem) oraz dekoracyjne, dla nadania stylu. Lepiej jest też, zrobić lampy energooszczędne, ledowe, bo kuchnia jest miejscem często odwiedzanym. Tu mogę zwrócić uwagę na firmę Unilight. Mają bardzo ciekawe produkty, wykonane z wysokiej jakości.

domowniczka11 / postów: 87
22.01.2017 14:26

Mi prjekt kuchni do nowego domu wykonywało studio mebli kuchennych Roka69 . Po 2 latach użytkowania ich nada jestem mega zadowolona. Są dokładnie takie jakie chciałam - stylowe i praktyczne :)

Ajlar / postów: 14
20.05.2016 13:10

Tez uwazam, ze w kuchni najlepiej miec meble na wymiar. U nas akurat zajmowala sie tym firma http://euromeble.info/ z Łodzi. Wszystko pieknie dopasowane, solidne materialy oraz wykonczenie. Nie mam do czego sie doczepic:>

Wader73 / postów: 2
17.05.2016 11:51

Meble na wymiar to podstawa przy nietypowych wnętrzach. Ja sam projektowałem sobie kuchnię, a zona ja aranżowała. Znalazłem na necie coś, co sprawiło że kuchnia zrobiła sie wyjątkowa. Na http://stikero.pl/ mają rewelacyjne maty na lodówki, które zachwycą swoimi zdjęciami każdego. Są łatwe w utrzymaniu, zakładaniu i wymianie.

Sylwia1212 / postów: 3
09.05.2016 17:38

Nam się sprawdziło rozwiązanie mebli na wymiar.Niestety w przypadku niewymiarowej kuchni w naszym już nie nowym domu nie było innego rozwiązania. Super wyszły. Pomagała nam firma Manufaktura Home z Warszawy. Jeśli będziecie robić rekonesans , sprawdźcie ich ofertę.My dostaliśmy wysoką jakość z dobrej cenie :)

okar / postów: 5
13.04.2016 06:48

Warto jest zwrocic uwage rowniez na sprzet. Kupić sobie sprzet dobrej jakosci , nie oszczedzac. Z doswiadczenia wiem ze najlepsze ceny maja te wieksze sklepy. Dobra oferte ma na przyklad rtv Euro agd. Polecam sobie ta zerknac.

Jest tam mozliwosc brania sprzetu w raty co sie zawsze ceni bo nie kazdy ma pieniadze na to aby kupic sprzet za gotowke.

chrom / postów: 58
29.01.2016 10:36

do kuchni najlepiej meble na wymiar z profesjonalnym projektantem, który wszystko zmierzy, wyliczy i uwzględni twoje oczekiwania. moja kuchnia powstała z mebli na zamówienie firmy LAMIX i jestem z niej bardzo zadowolona :)

alina221 / postów: 5
20.12.2015 21:16

Zwariowana_Anka / postów: 75
26.10.2015 13:15

rzeczywiście w kuchni muszą być sprawdzone meble i solidne to się zgadza

reniabanio / postów: 1
15.10.2015 14:45

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

PiotrekS / postów: 2
15.10.2015 13:25

Uważam, że firmy które szanują klienta i dają mu porządny produkt, zasługują, by o nich mówić. Dlatego chciałbym napisać o meblach kuchennych, które ostatnio kupiłem. Nigdy nie widziałem tak solidnych, głębokich, a zarazem zajmujących mało miejsca szafek. A blaty ze spieków kwarcowych, produkowane przez firmę gdzie zamawiałem meble to dopiero hit - www.artcorestudio.pl/39-spieki-kwarcowe. Przekonałem się, że tego się w zasadzie nie da zniszczyć. Nie dają rady gorące patelnie, ani uderzenia garnków :) Super produkty jednym słowem.

Post edytowany 1 raz, ostatnio 15.10.2015 13:26