Aby wypowiedzieć się na Forum, zaloguj się. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Mała kuchnia - inspiracje

elzbieta Muciek / postów: 2
27.03.2017 14:36

Ja w kuchni zawsze zwracałam uwagę na wyposażenie agd i akcesoria są to rzeczy dla mnie najważniejsze. Ostatnio szukam wyciskarki do soków i znalazłam ale musze z mężem przedyskutować i przy okazji poczytałam wiele ciekawostek o zdrowi i dietach http://exitopolska.com/ Jeśli ktoś zainteresowany to podrzucam linka po poczytania .

chrom / postów: 58
23.10.2016 14:05

Do małej kuchni to raczej meble pod wymiar. Również nie ma co tracić miejsca na dodatkowe elementy wystroju. Rozwiązania niekierowane na wygląd fajnie połączyć z praktycznym zastosowaniem. U nas w domu taką robotę robią http://paneledokuchni.pl/. To ochronne laminowane panele nad blat, które łatwo się czyści a przy tym super wkomponowują się we wnetrze kuchni, bo można mieć wzór jak się tylko chce :)

Nanako / postów: 15
01.10.2016 20:45

Inspiracją powinna być oszczędność miejsca i tutaj mogę podsunąć takie rozwiazania jak niesie ze sobą sprzęt CANDY czyli np. kuchenka Trio która łączy w sobie 3 rzeczy oprócz płyty i piekarnika ma również zmywarkę. Jest to bez wątpienia oszczędność miejsca, a sam sprzęt candy jest bardzo innowacyjny.

chrom / postów: 58
08.09.2016 17:36

Pan Robert Ciężkowski http://www.lamixmeble.pl/ wykonuje super meble na wymiar. Ja jako klient byłem bardzo zadowolony, meble były takie jak chciałem a pan Robert miał wiele genialonych pomysłów :)

veronia03 / postów: 2
25.10.2015 09:29

Hej, Tak, jak najbardziej . Z tego co pamiętam , to można u nich zamówić garderobę , całą aranżację salonu, sypiali , ale też piękne meble , elementy tapicerowane - np. śliczne zagłówki nad łóżko , który potrafi świetnie odmienić wnętrze , a poza tym jest bardzo modny i stylowy. Najlepiej będzie jak wejdziesz na ich stronę manufakturahome.pl . Pozdrawiam

Sylwia1212 / postów: 3
17.10.2015 16:47

nie jesteś jedyna , ja też bardzo lubię ten romantyczny i wyjątkowy styl w dekoracji wnętrz.
Czy w tym stylu można zrobić tylko meble kuchenne?Czy firma realizuje także aranżacje innych typów pomieszczeń ?

veronia03 / postów: 2
16.10.2015 18:58

ja zrobiłam jedną ścianę meblach z manufaktura home , są unikatowe i wysokiej jakości oraz wykonane w pięknym francuskim stylu o jakim zawsze marzyłam .Czy ktoś z Was tak samo jak ja ma bzika na punkcie tego stylu ;P?

domowniczka11 / postów: 87
30.09.2015 21:02

roka69 robi bardzo ładne meble kuchenne na wymiar. ja u siebie w kuchni mam wyroby od nich i jestem bardzo zadowolona, meble wymierzone co do mm:)

Ajlar / postów: 12
09.07.2015 21:15

a jakie preferujecie oświetlenie w kuchni? Ja znalazłam oryginalne lampy na http://iluminacja24.pl/ . Polecam nawet najbardziej wybrednym :)

Kamila87 / postów: 18
23.06.2015 12:27

Kuchnia o takim małym metrażu bez wątpienia potrzebuje mebli na wymiar. Dodatkowo proponuję biały kolor i minimalistyczny styl skandynawski. Takie rozwiązanie optycznie powiększy przestrzeń, dodając dodatkowej przestrzeni.
Wiele inspiracji, gotowych projektów można znaleźć w sklepie meblarnia.com.pl
Najlepszy producent mebli na wymiar w Polsce.

robi.mag / postów: 22
12.06.2015 16:17

Ciekawe inspiracje można znaleźć na: http://www.kurpas.com.pl

tamara / postów: 3
03.06.2015 11:09

ciężko podać jakieś propozycje gdy nie widzimy tego mieszkania, jego układu itd. najlepiej to pewnie doradzi Ci fachowiec, który zajmuje się meblami na wymiar i na miejscu obejrzy Twoją kuchnię. na pewno zaproponuje Ci najbardziej korzystne rozwiązania.

akii / postów: 9
22.05.2015 11:07

Mała kuchnia powinna być urządzona funkcjonalnie, żeby zaoszczędzić jak najwięcej wolnej powierzchni ;) tutaj znajdziesz kilka inspiracji i wskazówek: kreocen.pl/ poradnik/ Sposob-na-funkcjonalna-kuchnie-2_29 .html ;) tylko usuń spacje w adresie ;)

Post edytowany 1 raz, ostatnio 22.05.2015 11:08

skandydesign / postów: 2
21.05.2015 20:20

Też bym polecił IKEA tam można znaleźć inspirację do małych pomieszczeń.

felka / postów: 14
20.05.2015 11:19

Do małych kuchni najlepiej brać małe, rozkładane stoły. Złożone to 80x80 po rozłożeniu w zależności od ilości wkładek mogą nawet pomieścić 10 osób

Polecam tutaj się za takimi rozejrzeć salonmeblowy.net.pl

Cytrynka / postów: 6
14.05.2015 14:15

W czasopismach wnętrzarskich masz często propozycje architektów, jak urządzić małe mieszkanie. Radzę tam zajrzeć, bo fachowcy mają dobre pomysły. Z małym mieszkaniem jak dla mnie to tylko meble na wymiar, żeby dobrze wykorzystać każdą przestrzeń.

Zwariowana_Anka / postów: 75
12.05.2015 11:41

meble na wymiar są moim zdaniem najlepszym wyborem przy małych mieszkaniach albo popatrz w ikei oni też mają fajne rozwiązania do małych pomieszczeń.

angiiee / postów: 3
11.05.2015 10:32

Mam bardzo małe mieszkanie (30 metrów kw.), pokój jest połączony z aneksem kuchennym. Chciałabym dobrze zagospodarować małe pomieszczenie; myślę o meblach na wymiar. Bardzo proszę o ciekawe propozycje, pozdrawiam. :)