Aby wypowiedzieć się na Forum, zaloguj się. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

jaki wystrój w gabinecie

domowniczka11 / postów: 87
30.03.2017 21:00

Cygal, z tego co teraz patrzę, faktycznie ma niesamowite meble! Chyba zastanowię się nad nimi w kontekście mojego gabinetu wlasnie, w sumie art deco w gabinecie to chyba dobra opcja?

chrom / postów: 58
08.09.2016 17:06

Ja w swoim salonie mam wyjątkowe meble od Cygal Art Deco http://www.cygal.eu/. Są ręcznie robione na zamówienie, genialnie wykończone i robią wrażenie.

hanka / postów: 10
31.08.2016 15:27

Na pewno warto zainwestować w fotel kubełkowy biurowy https://www.mebel-partner.pl . Rewelacyjnie się sprawdza. Dzięki temu można wygodnie siedzieć i pracować. Poza tym taki mebel świetnie się prezentuje. Dla mnie rewelacja!

kriss / postów: 11
20.11.2015 13:40

Ja preferuje styl skandynawski. Swój salon urządzałem robiąc zakupy w Milli Home i dostałem tam wszystko, co było mi potrzebne. Mają dość bogatą ofertę.

Anna85 / postów: 5
28.08.2015 20:26

Mi się podobaja stonowane kolory a w ogole jestem miłoścnikiem stylu retro. Ja bym wybrała cos z mebli w sklepie impresje24.pl. Własnie taki styl lubię.

domowniczka11 / postów: 87
04.08.2015 10:59

Mi gabinet projektowała http://www.nataliadesign.pl - sprawdź sobie na tej stronie jej projekty

Kamila87 / postów: 18
23.06.2015 12:39

Moim zdaniem warto pójść w kolory beżów i bieli. Są to kolory stricte uniwersalne, pasujące do każdego wnętrza. Dodatkowo zastosowane na meblach w stylu vintage, skandynawskim, shabby chic czy rustykalnym będą genialnie wyglądać i tworzyć całość. Jeżeli podoba ci się taki pomysł to zajrzyj na stronę meblarnia.com.pl
Jest to producent mebli na wymiar, tworzonych dla indywidualnych klientów. Wzornik RAL, wysyłki próbek drewna i innych elementów. Sama ustalasz jak będą wyglądały twoje meble.

Meblarz / postów: 3
18.06.2015 09:46

Mi się osobiście podobają meble industrialne, są eleganckie ale i wygodne. http://mandallin.pl/161-meble-loft nie jestem pewny czy wszystkie meble pasują do gabinetu ale sofy i fotele mają swój klimacik :)

anna.trocina / postów: 2
01.06.2015 08:10

meble niech będą beżowe, dzieci niech kolorują reszte ( sciany itp ) :)

akii / postów: 9
28.05.2015 15:41

beż jest dobrym kolorem do gabinetu. ale do poczekalni przed gabinetem, zdecydowałabym się na inne kolory. Beże i brązy to takie "dorosłe" kolory, nie pasowałyby w poczekalni w poradni dziecięcej. do tego pomyśl o jakiś plakatach, fototapetach może? Albo mebelkach dla dzieciaków, albo zabawkach? poszukaj jakiś inspiracji na kreocen.pl

Marta38 / postów: 17
27.05.2015 22:56

Beż jak najbardziej jest dobrym kolorem do gabinetu. Organizujecie remont całej poradni czy tylko jednego gabinetu? Ciekawym rozwiązaniem jest dobór innego stylu w każdym pomieszczeniu. Nie wybierałam nigdy kolorowych mebli myśląc o dzieciach, ale mogę śmiało polecić http://artstylmeble.pl/. W Twoim przypadku może to być ciekawy pomysł np na elegancką recepcję.

angiiee / postów: 3
11.05.2015 10:43

Myślę, że spokojnie można połączyć stonowane kolory z ciekawymi dodatkami. Może tablice korkowe, plakaty? Warto też pomyśleć o kąciku dla młodszych pacjentów ( stolik, kolorowe bloki rysunkowe, malowanki, kredki).

magda906 / postów: 16
08.05.2015 22:32

Poszukaj tutaj posterilla.pl . Na pewno znajdziesz jakieś fajne plakaty z grafiką dla dzieci. Biorąc pod uwagę, iż jest to gabinet lekarski, wnętrze powinno być jak najbardziej przytulne i kolorowe. Warto by też było zadbać o jakieś kredki, blok itd

Post edytowany 1 raz, ostatnio 08.05.2015 22:32

05.05.2015 17:19

Wystrój w poradni dla dzieci powinien być urządzony przede wszystkim pod nie. Jednak nie przesadzone. Jest to poradnia a nie przedszkole :) Warto użyć pastelowych kolorów. Można użyć dekoracji na ściany. Na przykład elementów sztukaterii. Panele dekoracyjne 3D posiadają nietuzinkową rzeźbę, dzięki czemu ściany nie będą nudne :)
Listwy ścienne wydzielą przestrzenie na inne dekoracje - obrazki, napisy, czy farbę tablicową :) Można stworzyć dekoracje czy napisy według własnego pomysły :)
Elementy sztukaterii można malować więc dodatkowo ułatwi to wkomponowaniu ich do reszty aranżacji :)

zosiasamosia / postów: 18
05.05.2015 12:51

Ja bym użyła kolorowych dodatków. Mimo wszystko będzie to miejsce, gdzie będziesz przyjmować dzieci. Skup się na dodatkach! Kilka pluszowych misiów, kolorowe fotele i ciekawa dziecięca lampa w nowoczesnym stylu taka jak britop.pl/ Produkty,2107/Lampy_dzieciece/Delfin doda charakteru i sprawi, że dziecko będzie się czuło bardziej swojsko ;)

robi.mag / postów: 22
04.05.2015 10:42

Myślę, że beże będą w porządku, takie kolory działają uspokajająco. Jak nie masz pomysłu jak to zorganizować to bardzo dobre projekty gabinetów robi firma Kurpas ( http://www.kurpas.com.pl/ ), mogę szczerze polecić bo sam skorzystałem z ich projektu aranżując biuro.

Ewelinna / postów: 14
28.04.2015 12:39

Dla dzieci to raczej powinny być jakieś radosne kolory,tylko nie jaskrawe.

tbratek / postów: 8
23.04.2015 19:39

jak dla dzieci to kolorowo, jakieś zabawki typu "klocki na drutach" itp, żadnych brązów w każdym bądź razie :)

rafalo98B / postów: 50
17.04.2015 15:39

Sam chciałbym mieć gabinet w kolorze beżu:)

chrom / postów: 58
17.04.2015 11:21

Moim zdaniem również kierunek beż jest jak najbardziej poprawny. Wygooglaj sobie sklep Classic - meble w Internecie. Tam mają meble gabinetowe i jest ładna stylizacja dąb + wenge. Słyszałam dużo dobrych opinii o tej firmie, wiec może spróbuj u nich

Post edytowany 1 raz, ostatnio 17.04.2015 11:22

Zwariowana_Anka / postów: 75
17.04.2015 09:39

teraz beze są popularne. myślę, że jak dobierzesz dobry odcień beżu, a przy tym jakieś dodatki to będzie dobrze...

miłka / postów: 42
16.04.2015 13:22

Mamy poradnię logopedyczną dla dzieci w Warszawie. Szykujemy remont w środku. Mam do Was pytanie? Czy mogę pójść w stronę brązów kremów beżów , jeśli chodzi o wystrój wnętrza , mimo iż jest to placówka stricte dla dzieci? Czy kolory powinny być ewidentnie radosne ? jakie jest Wasze zdanie?