Twój kawałek ogrodu

Program TV

Dach nad gwiazdami 3

© copyright Rekontrplan dla CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

 • gatunek:
  magazyn
 • produkcja:
  Polska, 2012
 • czas:
  6 x 30 min
 

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Co mają w swoich domach, mieszkaniach i pracowniach? Jeśli jesteście ciekawi - "Dach nad gwiazdami" uchyli rąbka tajemnicy!

Dorota Szelągowska odwiedzi polskich celebrytów w ich domach, aby zobaczyć gustowne i stylowe wnętrza. Czy będą supernowoczesne, wypełnione ikonami designu, czy eleganckie, z klasyką i ponadczasowymi antykami? W serii zostaną zaprezentowane domy i mieszkania, w których sławni Polacy realizowali swoje idee od projektu do efektu finalnego. Dorota dowie się, czym kierowali się właściciele, co w trakcie urządzania było dla nich najważniejsze, czym się inspirowali i co lubią szczególnie w swoich wnętrzach.
W każdym odcinku pokażemy także ulubione kafejki, sklepiki i galerie, w których polskie gwiazdy lubią spędzać wolny czas, miejsca pełne pomysłów, ciekawych rozwiązań i inspiracji w najlepszym stylu. W nowej serii programu widzowie będą mieli okazję zajrzeć m.in. do domu śpiewaczki operowej Aleksandry Kurzak oraz prezenterki Katarzyny Dowbor.

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, scenarzystką ("Moja krew", "Taniec z gwiazdami" TVN) i dziennikarką ("Pani", "Maleman"), prowadziła m.in. "Rower Błażeja" oraz "Dietosferę" - program emitowany na antenie kuchni+. Za napisaną wspólnie z matką, Katarzyną Grocholą, książkę pt. "Makatka" została uhonorowana "Różą Gali 2011".

Oceń program

 • pozycja w rankingu
  69
 • suma punktów
  2.150
 • średnia ocena
  4,70