Szukasz mieszkania? Pomożemy! Zgłoś się do programu.

Rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie” i szukamy jego bohaterów. Jeśli właśnie teraz chcesz kupić mieszkanie i masz na to budżet, zgłoś się do nas! Damian Urbańczyk będzie Twoim przewodnikiem po rynku nieruchomości i doradzi, jak w gąszczu ofert znaleźć tę najlepszą dla Ciebie. Przedstawi kilka dopasowanych do Ciebie propozycji i razem z Tobą obejrzy wybrane mieszkania. A my będziemy towarzyszyć Wam z kamerą!

Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected]., opisz w kilku zdaniach, jakie mieszkanie chcesz kupić i w jakiej lokalizacji. Dołącz swoje zdjęcie, a w tytule mejla wpisz: Wyzwanie – nowe mieszkanie. Czekamy!

Organizator naboru skontaktuje się z wybranymi osobami.

Administratorem podanych danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) jest producent wykonawczy programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie”, firma MOTOSPORT MEDIA Adam Kornacki z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Cylichowskiej 66. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych w celu realizacji naboru zgłoszeń do programu. W zakresie określonym przepisami prawa, dane osobowe mogą być przekazywane uprawnionym podmiotom, organom lub sądom. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uczestnictwa w naborze do programu.

Inne kanały

CANAL+
Niesamowite emocje. Codziennie.
Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.
Wybieramy to, co najlepsze w światowym kinie.
Najlepsze dokumenty świata, które poszerzają horyzonty i kreują opinie.
Pierwszy polski kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji i rozbudza apetyty.
Pierwszy polski kanał przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu.
Ceniony przez rodziców kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym. Edukacyjne i bezpieczne programy dla najmłodszych.
Telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Najwyższej jakości animacje i programy autorskie.