"Masz przemeblowane!" - rusza nowa kampania Domo+
Warszawa, 2017-03-27

frontend/assets/img/zaslepka_03.jpg W poniedziałek, 27 marca pod hasłem „Masz przemeblowane!” wystartowała nowa kampania reklamowa Domo+. Akcja promocyjna poświęcona jest 6. sezonowi programu Tomasza Pągowskiego „Remont w 48h”. Kampanii towarzyszyć będzie konkurs, w którym nagrodą główną jest 40 tys. zł na metamorfozę wybranego pomieszczenia.

Kreatywny wyścig z czasem, czyli wnętrzarskie metamorfozy na szóstkę!
Warszawa, 2017-03-15

frontend/assets/img/zaslepka_04.jpg Tomasz Pągowski powraca na ekrany w szóstym sezonie hitu Domo+ „Remont w 48h”. Znanemu architektowi niestraszne będzie zmierzenie się z babcinymi klimatami wnętrz, połączenie na pozór niepasujących do siebie stylów czy spełnienie wymagań nawet najbardziej ekscentrycznej rodziny. Premierowe odcinki najnowszej serii w każdą niedzielę od 2 kwietnia, tylko na antenie Domo+.

Wiosenny powiew inspiracji w Kuchni+, Domo+ i Planete+
Warszawa, 2017-03-14

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/remont-5-800.jpg Produkcje własne Kuchni+, Domo+ i Planete+ całkowicie odmienią tegoroczną wiosnę. Nową jakość w domowe gotowanie wprowadzi Andrzej Polan w 4. sezonie „Czy na pewno umiesz gotować?”. Pomysły na ekstremalne wiosenne porządki przedstawi kreatywny architekt Tomasz Pągowski w 6. sezonie „Remont w 48h” zaś skojarzenia z wycieczkami po Polsce zredefiniuje w 3. sezonie „Naturalnie Polska” pasjonat survivalu Łukasz Tulej.

Domo+ po raz szósty otworzy drzwi do „Domów gwiazd”
Warszawa, 2017-01-30

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/domy-gwiazd-6-800.jpg Mister Polski, model i bloger – Rafał Maślak, dyrektor artystyczna i topowa reżyserka pokazów mody – Kasia Sokołowska, ceniona na świecie malarka – Joanna Sarapata, dziennikarka sportowa – Karolina Szostak czy wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu – Agnieszka Rylik – to tylko kilka z gwiazd, które zaproszą do swoich mieszkań widzów Domo+. Premiera 6. sezonu programu Omeny Mensah „Domy Gwiazd” już w niedzielę, 5 lutego o godz. 17:00.

Domo+ odkrywa nowy obraz Polski!
Warszawa, 2016-05-05

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/polska-dobrze-800.jpg Teatry, muzea, filharmonie i prywatne domy – nagradzane i chwalone na całym świecie. W najnowszej produkcji własnej telewizja Domo+ zabierze widzów w miejsca, które tworzą nowy obraz Polski. Premierowe odcinki autorskiej serii „Polska dobrze zaprojektowana” stacja pokaże w każdą niedzielę od 15 maja o 17:00

Dodawanie przez dzielenie. Kanał Domo+ zmienia dziecięce pokoje.
Warszawa, 2016-04-01

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/podzielic-m2-3-2.jpg Pokój i kuchnia. Wszystko na 40m2, na których żyje rodzina z dorastającym dzieckiem lub para spodziewająca się dziecka. Obie sytuacje bez wątpienia wymagają zmian w mieszkaniu. Z pomocą przychodzi Ewa Czerny w autorskim programie Domo+ „Podzielić M2”. Od 2 kwietnia, w każdą sobotę, o 11:00 widzowie stacji będą mogli oglądać premierowe odcinki najnowszego, trzeciego sezonu serii.

Jedyna w swoim rodzaju „Domówka gwiazd”! Gospodarzami Omenaa Mensah i Domo+
Warszawa, 2016-03-04

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/domowka-gwiazd-770.jpg Artyści, sportowcy, osoby znane z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze wzięli wczoraj udział w jedynej w swoim rodzaju domówce – „Domówce gwiazd”. Podczas imprezy w domu na warszawskim Ursynowie zaprezentowano premierowy sezon programu „Domy gwiazd” prowadzonego przez Omenę Mensah, który w każdą niedzielę o 17:00 można oglądać na antenie kanału Domo+. Goście mogli także zobaczyć najnowszą, pełną miłości kolekcję mebli do sypialni #love od Omeny Mensah i jej firmy Ammadora.

Domo+ remontuje charytatywnie
Warszawa, 2015-12-09

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/remont-48h3-12.jpg Remont mieszkania to dla niektórych luksus. Zwłaszcza dla tych, których na to nie stać. W specjalnym odcinku serii „Remont w 48h”, który Domo+ pokaże 9 grudnia o 21:00, prowadzący Tomasz Pągowski wyremontuje pokój dziecięcy Kacpra i Igi, podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych „Słonik Tumbo”.

Domo+, Kuchnia+ i Planete+ w Vectrze. Rodzina kanałów nc+ w komplecie.
Warszawa, 2015-12-01

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/home-staging-5-800.jpg Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.

Wolin to nie wszystko. Domo+ kupuje wyspy na całym świecie.
Warszawa, 2015-11-12

http://www.canal-plus.pl/foto/domo/kupmy-wyspe-1.jpg Bahamy, Belize, Fidżi – każdy chciałby spędzić tam przynajmniej dwa tygodnie wakacji. Są jednak szczęśliwcy, którzy szukają wyspy, którą mogliby po prostu kupić. W poniedziałek, 23 listopada o 21:00 Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosi widzów na pierwszy odcinek serii „Kupmy sobie wyspę”.