Domo+ odkrywa nowy obraz Polski!
Warszawa, 2016-05-05

Teatry, muzea, filharmonie i prywatne domy – nagradzane i chwalone na całym świecie. W najnowszej produkcji własnej telewizja Domo+ zabierze widzów w miejsca, które tworzą nowy obraz Polski. Premierowe odcinki autorskiej serii „Polska dobrze zaprojektowana” stacja pokaże w każdą niedzielę od 15 maja o 17:00

Dodawanie przez dzielenie. Kanał Domo+ zmienia dziecięce pokoje.
Warszawa, 2016-04-01

Pokój i kuchnia. Wszystko na 40m2, na których żyje rodzina z dorastającym dzieckiem lub para spodziewająca się dziecka. Obie sytuacje bez wątpienia wymagają zmian w mieszkaniu. Z pomocą przychodzi Ewa Czerny w autorskim programie Domo+ „Podzielić M2”. Od 2 kwietnia, w każdą sobotę, o 11:00 widzowie stacji będą mogli oglądać premierowe odcinki najnowszego, trzeciego sezonu serii.

Jedyna w swoim rodzaju „Domówka gwiazd”! Gospodarzami Omenaa Mensah i Domo+
Warszawa, 2016-03-04

Artyści, sportowcy, osoby znane z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze wzięli wczoraj udział w jedynej w swoim rodzaju domówce – „Domówce gwiazd”. Podczas imprezy w domu na warszawskim Ursynowie zaprezentowano premierowy sezon programu „Domy gwiazd” prowadzonego przez Omenę Mensah, który w każdą niedzielę o 17:00 można oglądać na antenie kanału Domo+. Goście mogli także zobaczyć najnowszą, pełną miłości kolekcję mebli do sypialni #love od Omeny Mensah i jej firmy Ammadora.

Domo+ remontuje charytatywnie
Warszawa, 2015-12-09

Remont mieszkania to dla niektórych luksus. Zwłaszcza dla tych, których na to nie stać. W specjalnym odcinku serii „Remont w 48h”, który Domo+ pokaże 9 grudnia o 21:00, prowadzący Tomasz Pągowski wyremontuje pokój dziecięcy Kacpra i Igi, podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych „Słonik Tumbo”.

Domo+, Kuchnia+ i Planete+ w Vectrze. Rodzina kanałów nc+ w komplecie.
Warszawa, 2015-12-01

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.

Wolin to nie wszystko. Domo+ kupuje wyspy na całym świecie.
Warszawa, 2015-11-12

Bahamy, Belize, Fidżi – każdy chciałby spędzić tam przynajmniej dwa tygodnie wakacji. Są jednak szczęśliwcy, którzy szukają wyspy, którą mogliby po prostu kupić. W poniedziałek, 23 listopada o 21:00 Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosi widzów na pierwszy odcinek serii „Kupmy sobie wyspę”.

Domo+ kupuje wyspy i zmienia się w internecie
Warszawa, 2015-10-26

Kupowanie wysp, nowe wyzwania popularnych braci Scott i reality pod hasłem „Kto tu mieszka?”. Takie atrakcje proponuje widzom Domo+, autorski kanał platformy nc+. Dla swoich fanów stacja przygotowała także unowocześnioną i odmienioną stronę www.domoplus.pl.

Wyzwanie Domo+ po raz trzeci
Warszawa, 2015-09-01

Ola, kielczanka szukająca lokum w Radomiu, Łukasz próbujący kupić nieruchomość na rynku pierwotnym i Marcela kupująca swoje pierwsze mieszkanie - takich bohaterów widzowie Domo+, autorskiego kanału platformy nc+, poznają w trzecim sezonie serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Premierowe odcinki autorskiej produkcji stacji będzie można oglądać w każdą środę, od 2 września, o 21:30.

Zmień, kup, sprzedaj. Produkcje własne wracają do Domo+.
Warszawa, 2015-08-19

Nowe odsłony programów „Remont w 48 h” oraz „Wyzwanie – nowe mieszkanie” zaproponuje we wrześniu Domo+, autorski kanał platformy nc+. Będą to trzecie sezony obu produkcji własnych stacji, prowadzonych przez Tomasza Pągowskiego i Damiana Urbańczyka.

Nominowani do Emmy "Cudotwórcy" w Domo+!
Warszawa, 2015-07-23

Seria „Cudotwórcy”, prowadzona przez popularnych braci Scott, otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Emmy 2015. Z tej okazji w sierpniu Domo+, autorski kanał nc+, zaprezentuje swoim widzom najnowszy sezon tego programu. Premierowe odcinki będzie można oglądać wyłącznie na antenie stacji od 13 sierpnia o 18:05.