2014-01-22
Bloggers Zone na Arena Design w Poznaniu

W dniach 18-21 lutego w ramach Arena Design blogerki wnętrzarskie zaprezentują swoje umiejętności i kreatywność, aranżując 5 stoisk.

Bloggers Zone to inicjatywa grupy blogerek wnętrzarskich mająca na celu promocję Arena Design i Home Decor oraz wsparcie medialne dla firm prezentujących tam swoją ofertę. Przy współpracy z wystawcami pięć opiniotwórczych blogerek zaprezentuje swoją kreatywność i znajomość trendów. Każda z nich zaaranżuje stanowisko przygotowane specjalnie na tę okazję. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design i Home Decor. Powstanie nowa, subiektywna przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz, z wykorzystaniem prezentowanych na Targach produktów. Tworzenie aranżacji odbędzie się 18 lutego, na oczach publiczności. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów, czyli do 21 lutego włącznie.

W ramach Bloggers Zone 20 lutego o godz. 14 odbędzie się prelekcja, którą wygłosi Katarzyna Szpor z portalu natemat.pl. Tematem wykładu będzie "Współpraca blogerów i marek - czasem trudno, zawsze warto" Spotkanie odbędzie się w Speaker's Corner w pawilonie n 5.


Uczestniczki Bloggers Zone zostały wybrane w drodze konkursu:
Ula Michalak http://interiorsdesignblog.com/
Diana Marzejon: http://szczesciejestwyborem.blogspot.com/
Dagmara Jakubczak: http://forelements.blox.pl/html
Anna Katarzyna Betnarska: http://klikinterior.pl/
Katarzyna Gal: http://homeglamournow.blogspot.com/

Artykuły

2011-11-30
„Architektura-murator” w nowym wydaniu graficznym i merytorycznym

„Architektura-murator”, wiodący profesjonalny magazyn o architekturze, od grudnia zmieni się diametralnie. Miesięcznik będzie miał nową zawartość merytoryczną oraz szatę graficzną. To pierwszy tak duży relaunch w 17-letniej historii miesięcznika. Do całości nakładu „Architektury-murator” nr 12/2011 została dołączona płyta CD z katalogiem „Kto jest kim w architekturze”, zawierającym najciekawsze realizacje architektoniczne 250. polskich pracowni i 440. projektantów, przygotowanym specjalnie z okazji relaunch’u. Cena i objętość zmodernizowanego pisma nie zmienią się.

Cieszyn, 2012-01-30
7. urodziny Zamku Cieszyn

W dniach 3-5 lutego odbędą się obchody 7. urodzin Zamku Cieszyn. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in. wernisaże kilku interesujących wystaw, dzień otwarty projektu Design Silesia, konferencję, panel dyskusyjny i wycieczkę. DOMO+ jest patronem medialnym wydarzenia.