2014-05-27
Warsztaty dla blogerów wnętrzarskich

W najbliższy piątek 30 maja w Warszawie BM Housing, oficjalny dystrybutor holenderskich marek HK Living, Zuiver, Dark organizuje dla blogerów warsztaty stylizacji oraz pokaz projektów DIY.

W wydarzeniu weźmie udział 30 blogerów piszących o aranżacjach wnętrz, designie czy DIY. Na spotkanie zaproszono również przedstawicieli mediów. W programie przewidziano wykład o architekturze wnętrz w stylu holenderskim, który wygłosi architekt i stylistka wnętrz Małgorzata Andryszczyk. Organizator zadbał również o wiele atrakcji, konkursy z nagrodami, prezentację produktów holenderskich producentów oraz poczęstunek daniami kuchni holenderskiej. Będzie to również kolejna okazja na integrację blogosfery wnętrzarskiej oraz na wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy mediami on line oraz analogowymi.

Warsztaty odbędą się w Warszawie, przy ul. Łotewskiej 7

Program:
11:00 Powitanie gości
11.30 Wykład: Styl holenderski w architekturze wnętrz - Małgorzata Andryszczyk
12.00 Lunch
13.00 Warsztaty stylizacji wnętrz, praca w zespołach.
15.00 Prezentacja projektów DIY autorstwa uczestników.
16.00 Ogłoszenie wyników konkursu na najlepsza stylizacje oraz na najbardziej kreatywny projekt DIY
17.00 Zakończenie

Artykuły

2011-11-30
„Architektura-murator” w nowym wydaniu graficznym i merytorycznym

„Architektura-murator”, wiodący profesjonalny magazyn o architekturze, od grudnia zmieni się diametralnie. Miesięcznik będzie miał nową zawartość merytoryczną oraz szatę graficzną. To pierwszy tak duży relaunch w 17-letniej historii miesięcznika. Do całości nakładu „Architektury-murator” nr 12/2011 została dołączona płyta CD z katalogiem „Kto jest kim w architekturze”, zawierającym najciekawsze realizacje architektoniczne 250. polskich pracowni i 440. projektantów, przygotowanym specjalnie z okazji relaunch’u. Cena i objętość zmodernizowanego pisma nie zmienią się.

Cieszyn, 2012-01-30
7. urodziny Zamku Cieszyn

W dniach 3-5 lutego odbędą się obchody 7. urodzin Zamku Cieszyn. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in. wernisaże kilku interesujących wystaw, dzień otwarty projektu Design Silesia, konferencję, panel dyskusyjny i wycieczkę. DOMO+ jest patronem medialnym wydarzenia.