Dni Warszawy - moje miasto, mój dom2017-05-29

W dniach 10-11 czerwca na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy - moje miasto, mój dom”. To nowa formuła spotkań deweloperów z klientami. Na uczestników pikniku czekać będzie bogata oferta mieszkaniowa oraz ciekawy program wykładów i paneli dyskusyjnych. Inicjatorem wydarzenia jest Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Warszawie. Domo+ objęło je patronatem medialnym.

​Targi Designu Wzory w WarszawieWarszawa, 2017-05-16

W dniach 20-21 maja w Warszawie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy odbędzie się wiosenna edycja Targów Designu Wzory. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.

​Warsztaty Fresh Design we WrocławiuWrocław, 2017-05-09

Miasto, rower i ekologia to kwestie, z którymi zmierzą się młodzi projektanci z sześciu krajów europejskich podczas warsztatów Fresh Design. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już między 12 a 22 maja w CRZ Krzywy Komin, we Wrocławiu. Różne narodowości, różne doświadczenia, różne umiejętności, ale temat jeden – BIKEABILITY, czyli szeroko pojęta kultura rowerowa. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Finisaż wystawy Plebiscytu Polska Architektura XXLPoznań, 2017-04-26

27 kwietnia 2017 o 18:00 w School of Form w Poznaniu odbędzie się finisaż wystawy Plebiscytu Polska Architektura XXL. A na nim - wykłady nagrodzonych architektów z pracowni PL. Architekci, Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz oraz BAAR. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Wiosenne Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie 2017-04-18

22 i 23 kwietnia w Ethosie, nowo otwartym budynku biurowym firmy Kulczyk Silver Properties przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbędzie się wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych. To dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, rokrocznie przyciąga tłumy odwiedzających, nie bez powodu więc uznawane jest za najbardziej prestiżową i najchętniej odwiedzaną imprezę tego typu w Polsce. Podczas wiosennych targów zaprezentuje się około 150 wystawców, a imprezie towarzyszyć będzie otwarcie wystawy: „Miasto i las”, łączącej design i projektowanie z ochroną środowiska i propagującej postawy proekologiczne. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Polska Architektura XXL 2016 2017-03-10

Zakończyło się głosowanie internautów w 9 edycji plebiscytu Polska Architektura XXL. Uczestnicy wybrali swoich faworytów z puli prawie 150 obiektów zgłoszonych w trzech kategoriach. Laureaci odbiorą nagrody na uroczystej gali zaplanowanej 20 marca w warszawskim Centrum Łowicka. Tego dnia zaprezentowane zostaną także wyniki głosowania jury oraz poznamy zdobywcę nagrody Grand Prix 2016. Domo+ jest patronem medialnym plebiscytu,

KONKURS KOŁO: Stare Koryto Warty z projektem nowej toalety publicznej2017-03-09

Trwa 19. edycja prestiżowego konkursu na projekt koncepcyjny budynku z funkcją toalety miejskiej, organizowanego przez markę KOŁO. Partnerem konkursu jest Miasto Poznań. Miasto jest zainteresowane budową toalety wg zwycięskiego projektu konkursowego, któremu w czerwcu 2017 r. zostanie przyznana nagroda główna. Uczestnicy konkursu będą ubiegać się o nagrody o łącznej wartości 40 000 zł. Domo+ jest patronem medialnym konkursu.

DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze w Warszawie!Warszawa, 2017-02-23

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.​

​Architektura przez duże „A” na 4 Design Days w KatowicachKatowice, 2017-02-09

Czym będzie żył świat designu w 2017 roku? Co jest tworzywem nowoczesnych miast – szkło, drewno, a może kamień? Jak wymyślić produkt ponadczasowy? Druga edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego w Katowicach i będzie oparta na dyskusji o trendach w projektowaniu. Spotkaniom z światowej sławy architektami i projektantami towarzyszyć będą targi, wystawy i warsztaty, projekcje filmów, a także wręczenie nagród branżowych.

​arena DESIGN 2017Poznań, 2017-02-01

W dniach 14-17 marca w Poznaniu odbędzie się 9. edycja arena DESIGN - wydarzenia, które jest przestrzenią stworzoną z myślą o potrzebie współpracy projektantów z przedsiębiorcami. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będą założyciele studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ich za najlepszych designerów 2015 roku. Domo+ jest patronem medialnym wydarzenia.