Remont w 48 godzin 3

Dom & Wnętrze według Ewy Mierzejewskiej

Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna magazynu "Dom & Wnętrze", prezentuje oryginalnie i stylowo urządzone domy, mieszkania i apartamenty. Widzowie poznają najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz i efekty pracy uznanych projektantów, zobaczą designerskie meble i dodatki.

Wnętrza z pomysłem

To tylko fragment programu - obejrzyj całość na antenie DOMO+

Wnętrza z pomysłem
Dom w Józefowie pod Warszawą jest absolutnie wyjątkowy. Budynek zaprojektowany przez znanego warszawskiego architekta Bogdana Kulczyńskiego to prawdopodobnie jedyny w Polsce dom mieszkalny, który na zewnątrz pokrywa konstrukcja autentycznych tężni, takich jak te w pobliskim Konstancinie. Wnętrza w części należącej do architektki Joanny Kulczyńskiej (córki Bogdana) pełne są zaskakujących rozwiązań i unikalnych mebli. Projektantka stworzyła dla swojej rodziny funkcjonalną przestrzeń i wykorzystała w niej autorskie pomysły. Obudowa kominka wykonana została z nieheblowanych desek, wyspa kuchenna ze starego stołu stolarskiego, a wanna znalazła się w drewnianym cebrzyku - to tylko niektóre spośród wielu czekających tu na nas niespodzianek. W drugim domu, również urządzonym przez właścicielkę (Joanna Żmijewska-Mieszało), znajdujemy pomysły tyleż nietypowe, co dostępne dla każdego i łatwe do wykonania. Czy na stołem w jadalni musi wisieć tylko jedna lampa? Do czego jeszcze przydają się kable ogrodnicze? Jak zaaranżować gabinet w stylu... pudełka czekoladek? Zobaczmy to razem!

Data premiery: 14.10.2012 r.


Ostatnie komentarze

Isabella10 / postów: 4

29.10.2013 14:12

Jak dla mnie program na bardzo wysokim poziomie...nie miałabym ochoty oglądać mieszkań " typowych polaków" ... mimo że nie które mieszkania/domy/apartamenty mega designerskie to miło popatrzeć i podpatrzeć :)
Oby więcej takich programów- Brawo!!

Katrina / postów: 4

08.10.2013 20:07

Same wnętrza sa warte uwagi Dobrze wiedzieć jak żyją ludzie, gwiazdy i jak w gustowny sposób urządzić bogate wnętrze. Jednak prowadząca to jakiej nieporozumienie. Jest irytująca. Sposób rozmowy ze swoimi gośćmi, mowienia, prezentacji itp jest żałosny i sztuczny. Strasznie nie lubie jej programów.... A to przykre, bo fajne rzeczy pokazuje.

wasp / postów: 4

14.01.2013 21:52

nie rozumiem dlaczego ten program powstaje w bogatych,urzadzonych samymi designerskimi przedmiotami wnetrzach,na ktore prawie nikogo nie stac,to nie sztuka tak dekorowac...architekt wnetrz powinien urzadzic pomyslowe,funkcjonalne wnetrze bez tych ekskluzywnych przedmiotow...moim zdaniem program jest dla nikogo i chodzi wylansowanie znajomych z warszawki i lokowanie produktow

aquawawa / postów: 14

14.11.2012 01:06

Dobry program. Warto też popatrzeć na projekty mieszkań wykonane przez samych projektantów. Może ciut więcej spontaniczności by się przydało ;).

mswhite / postów: 4

17.10.2012 11:36

fine linens for home&hotel
www.analovestom.com

Edycja wpisu

zawijanie tekstu